Brak zainstalowanej wtyczki FLASH.
Aby pobrać najnowszą wersję Adobe Flash Player kliknij link: Pobierz wtyczkę
Nawigacja: ikona Strona główna ikona Tynki maszynowe i ręczne -> ELGIPS

ikonaELGIPS GRUNT

Pełny opis produktu:

Dyspersja z tworzywa sztucznego o zabarwieniu żółtym o wysokiej odporności alkaicznej do redukcji / wyrównania chłonności podłoża tynkowego o dużej lub zróżnicowanej chłonności, jak również do poprawy przyczepności tynku, do wnętrz i na zewnątrz.
Zakresy zastosowania:

Przygotowanie wstępne podłoża z tynku gipsowego, gipsowych płyt ściennych i płyt gipsowych przed układaniem płytek ceramicznych, tapet, malowaniem i nakładaniem powłok z tworzyw sztucznych.
Podłoże:

Powinno być niezamarznięte, nośne, suche i pozbawione luźnych cząsteczek
Obróbka:

Środek do gruntowania ELGIPS Grunt rozcieńczany w zależności od chłonności Podłoża tynkowego i nanoszony natryskiem lub wałkiem. Nie używać na zamarzniętych powierzchniach i w temperaturach poniżej +5 st. C. Podłoże nie może również zamarzać w nocy. Podczas stosowania zapewnić dobrą wentylację pomieszczeń! Narzędzia wymyć wodą natychmiast po użyciu.
Nanoszenie tynku:

Środek do gruntowania ELGIPS Grunt winien być całkowicie wyschnięty przed przystąpieniem do tynkowania (około 24 godzin). Tynkowanie na jeszcze wilgotny grunt zmniejsza jego skuteczność.
Dozowanie:

W zależności od chłonności podłoża tynkowego rozcieńczyć 1-część objętościowo środka do gruntowania ELGIPS Grunt z maksymalnie 2-5 częściami objętościowymi czystej wody. W przypadku gruntowania powierzchni tynkowych gipsowych, gipsowych bloczków ściennych i płyt gipsowo-kartonowych rozcieńczyć 1 część objętościowo środka do gruntowania ELGIPS Grunt z maksymalnie 2-3 częściami czystej wody.Galeria zdjęć:
ikona Strona główna ikona Informacje o nas ikona Oferta ikona Certyfikaty ikona Promocje ikona Aktualności ikona Skontaktuj się z nami
EL-BAU Poznań Skład Materiałów Budowlanych, Hurtownia oferuje materiały budowlane: chemia budowlana, tynki maszynowe i ręczne,
tynki dekoracyjne, fundamenty, ściany, stropy, pokrycia dachowe, systemy kominowe, sucha zabudowa, izolacje, stolarka.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
|Polityka Prywatności|