ikonaInformacje o nas

P.U.H EL-BAU II sp. z o.o. jest hurtownią materiałów budowlanych od 1990 roku. Hurtownia nasza zrzeszona jest w Grupie PHMB i dzięki zaawansowanej współpracy z bliźniaczymi firmami zlokalizowanymi na terenie całego kraju możemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Od początku działalności spółka jest związana z producentami chemii budowlanej i systemów suchej zabudowy, w szczególności firmą Knauf. Od 2000 roku firma posiada nową siedzibę mieszcząca się Wysogotowie przy ul.Szparagowej 9 która swoim zapleczem służy Państwu od poniedziałku do piątku.

  W szerokiej ofercie sprzedaży posiadamy produkty wielu znanych na rynku marek pozwalające na realizację inwestycji praktycznie od fundamentów aż po dach zarówno inwestorowi indywidualnemu jak i firmom wykonawczym. Specjalną ofertę kierujemy do zainteresowanych stała współpracą hurtowni. Na naszej stronie www mamy przyjemność zaoferować Państwu produkty branży budowlanej. Produkty te zostały uszeregowane według grup towarowych i stanowią ze względu na szeroki asortyment wyselekcjonowane pozycje towarowe.


Jako główne grupy produktów należy wymienić; Fundamenty , Ściany, Stropy, Pokrycia dachowe, Systemy Kominowe, Tynki dekoracyjne, Tynki maszynowe, Grunty i podkłady, Sucha zabudowa, Izolacje, Stolarka otworowa, Chemia budowlana.

W razie zapytań z Państwa strony o produkty nie występujące w Katalogu Produktów nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i udzielą odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Duży udział w naszej sprzedaży stanowią zaprawy gipsowe oraz tynki maszynowe.

Nasza firma jest największym dystrybutorem tych produktów w kraju i współpracuje z takimi firmami jak Knauf, Baumit, Multigips, Caparol, Alpol . Od roku 1997 jesteśmy wyłącznym przedstawicielem zapraw i tynków gipsowych firmy VG-ORTH STADOLDENDORF.

Warto wspomnieć, że spółka nasza miała duży udział w realizacji znanych obiektów budowlanych na terenie naszego miasta jak również w pozostałej części kraju. Jako przykład mogą posłużyć takie obiekty jak Centrum Kultury i Sztuki Stary Browar, Centrum Finansowe Andersia Tower czy Galeria PLAZA gdzie dostarczaliśmy systemy suchej zabudowy, tynki maszynowe, sufity podwieszane, itd.

W trosce o Państwa potrzeby oferujemy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, sprzedaż czy usługi transportowe.

Zapraszamy Firma El-bau

 

 

ikonaSkontaktuj się z nami:

Centrum Dystrybucji
telefon: 61 816 29 70
fax: 61 816 29 73
e-mail: elbau@elbau.com.pl

ikona Promocje

Już wkrótce nowe promocje.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego nowego serwisu internetowego.

ikonaWirtualny spacer

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną
prezentacją naszego składu materiałów...
ikonazobacz wiecej

ikona Aktualności

ikona
Firma EL-BAU Przedstawicelem na Wielkopolskę Producenta cegieł Firmy EDER
Cegły EDER są wypalane z najlepszej gliny ceglarskiej pochodzącej z terenu własnej firmy.
ikona Strona główna ikona Informacje o nas ikona Oferta ikona Certyfikaty ikona Promocje ikona Aktualności ikona Skontaktuj się z nami
EL-BAU Poznań Skład Materiałów Budowlanych, Hurtownia oferuje materiały budowlane: chemia budowlana, tynki maszynowe i ręczne,
tynki dekoracyjne, fundamenty, ściany, stropy, pokrycia dachowe, systemy kominowe, sucha zabudowa, izolacje, stolarka.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
|Polityka Prywatności|